Zásady ochrany osobních údajů

Úvodní ustanovení

1. Odesláním formuláře udělujete souhlas spolku Orlík, zastoupeným předsedou Vladimírem Vratislavským (dále jen „Orlík“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „nařízení GDPR“) zpracovával tyto osobní údaje:

• jméno a příjmení
    • adresa
  1. Jméno, příjmení, e-mail a adresu zpracovává Orlík za účelem Vašeho náhledu do interní komunikace spolku, možnosti zapojit se do aktivit spolku a občasně názorově přispívat do chodu a existence spolku.

2. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu na kontaktní údaje Orlíku - viz. uvedený e-mail v kontaktu na titulní straně stránek.

3. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět.

Závěrečná ustanovení

1. Správce pověřuje jako zpracovatele osobních údajů Poskytovatele služby WebSnadno blíže uvedeného na adrese https://www.websnadno.cz/pricelist/terms/?personal.