Sháníme "Orlík v tisku"
Sháníme veškeré zprávy, rozhovory, články týkající se klubu MFC Orlík Humpolec. Především z období 80. a 90.let zveřejněné v tisku: Čs, sport, Mladý svět 1988-1990, týdeníky okresu pelhřimovského. Předem děkujeme za vaši případnou pomoc.

Zájemcům o akce spolku Orlík
Upozorňujeme všechny potencionální návštěvníky našich akcí, kteří se k nám chtějí vydat poprvé, je nutné předem se informovat na uvedeném mailu !!
Vše z důvodu omezené návštěvní kapacity.

Zvolili jsme si fotbal. šlechtu Orlíku
Od května do října 2023 probíhala volba o nejlepší z celé historie pětinásobného ligového šampióna, klubu MFC Orlík, tedy z období 1986-2019. Volby se zúčastnilo 104 osob - partneři klubu, sponzoři (5), zázemí klubu, administrativa, tech. úsek (17), fanklub, příznivci (38), fotbalisté klubu (44). Vyhlášení se uskutečnilo v sobotu 17.2. 2024, moderátoři Květa Zavadilová a Roman Havelka přivítali zaplněný kulturák - sešlo se nás 488 !!!

Sport Expo 2024
Letos, tradičně na přelomu července a srpna, uskutečníme výstavu sportovních sběratelských unikátů !!! Příležitost prezentovat se i pro další sběratele.

Vybíráme TOP chatu
Končí uzávěrka přihlášek o nejlepší chatu k následné prezentaci v odborném magazínu. Zatím evidujeme 9 přihlášených objektů z oblastí: 5x od Želivky, 1x od řeky Trnávky, 1x od Velké přehrady u Sedlice a 2x od řeky Blanice z pod Velkého Blaníku. Na počátku června t.r. vyhlásíme vítěze.